_ _
_

Buď v CLIU
na 2 dny a na 200 km

Seznamka 365 Vám nabízí jedinečnou možnost se dlouhodobě zamilovat do vozu Nový Renault CLIO.

Příběhy těch, kteří se už seznámili

Ukažte nám svůj příběh i vy! Použijte na Instagramu hashtag #seznamka365 
a podělte se o své zážitky s ostatními.

Nový Renault Kadjar má taky úžasné reproduktory! Nejenže vám zpříjemní cestu, ale třeba vás i roztančí... jako mě!  Která hudba dostane do varu vás? Vyzkoušet je můžete i vy!  A to v rámci projektu #seznamka365,…   zobrazit více »

#repost: Tak tomu se říká skutečný svatební pomocník! 👰 @marttula_ prožila s Novým Renault KADJAR všechny svatební přípravy až po jejich nejšťastnější okamžik. Renault KADJAR se může stát i vaším parťákem…   zobrazit více »

Dopřejte si dobrodružství na palubě Renault KADJAR! #New #KADJAR #Adventure #Design #Nature #4x4 #French #Renault #seznamka365

Poslední fotka s naším svatebním pomocníkem od @renault_cz, než jsme ho s těžkým srdcem museli vrátit 🙏😂😭🤧. Od rozvozu svatebních koláčků až po odvoz na konání té naší veselky nám #novykadjar skvěle sloužil…   zobrazit více »

Ani vy se při výběru auta nedokážete rozhodnout podle technických parametrů podobně jako @michal.vanicek? 🤔 Zapojte se do projektu #seznamka365, v rámci které si můžete vyzkoušet modely Renault KADJAR,…   zobrazit více »

Spolupráce s @renault_cz / Podle čeho vybírám auto? Když jsme si před 8 lety pořizovali nové auto, absolutně jsme netušili, že bychom v něm někdy měli vozit děti a už vůbec ne dvě, takže tomu odpovídá…   zobrazit více »