_ _
_

Buď v CLIU
na 2 dny a na 200 km

Seznamka 365 Vám nabízí jedinečnou možnost se dlouhodobě zamilovat do vozu Nový Renault CLIO.

Příběhy těch, kteří se už seznámili

Ukažte nám svůj příběh i vy! Použijte na Instagramu hashtag #seznamka365 
a podělte se o své zážitky s ostatními.

V Renault CAPTUR najdete praktickou skrýš pro všechno, co v autě během jízdy potřebujete. #renault #captur #suv #cars #automobile #citycar #easylife #innovation #technology #seznamka365

@veronikalalova.cz si Nový Renault KADJAR mimořádně užívá! 👌 Oceňuje zejména automat, ale i tichou jízdu a parkování. Pokud uvažujete i vy nad novým vozem, určitě nepromeškejte možnost seznámit se s ním…   zobrazit více »

Ahoj všichni! Musím se přiznat, že s tímto fárem #NovyKadjar se nebudu chtít loučit! Automat je pecka, měli jste pravdu. Ale ty další funkce. Myslím, že zrovna parkovat umím dobře, ale to je opravdu pohoda,…   zobrazit více »

Tak se přiznejte, kolik krásných míst máte v okolí vašeho bydliště? 🗽🗼🏯🏰🏛️ A kolik z nich jste v nejbližší době navštívili? 🧐🤔 Doufám, že nejsem jediná ostuda, která, třeba na Kuksu, který máme "za barákem",…   zobrazit více »

Strohé a jednoduché, co myslíte?😉 Ale přesně v tom spočívá francouzská elegance, kterou #captur teda má.🇨🇵 #renaultfamily #renault #renaultcz #renaultcaptur #loudagramm #loudaauto #renaultfanclub…   zobrazit více »

Renault CAPTUR vám během jízdy poskytne maximální pohodlí. 📷: @roadblog.cz #Renault #CAPTUR #Design #car #Outdoor #cargram #seznamka365